Dominox

Dominox Tezgah dayanıklı ve hijyenik yapısı sayesinde güvenle kullanılacak tezgahlar yaratıyor. Farklı tasarımların doğal renkler ile buluşmasını simgeleyen Solid Surface tezgahlar kolay temizleme avantajı sağlayan pürüzsüz yüzeyi sayesinde tasarımın ihtişamını malzeme kalitesi ile birleştirerek mutfakları taçlandırıyor. Mutfak tezgahlarından banyo tezgahlarına, mobilyadan ışıklandırmaya kadar pek çok ev içi uygulamalarında kullanılan çok yönlü dekoratif bir yüzey malzemesidir. Ayrıca hastanelerde ve laboratuvarlarda, otellerde, café ve restoranlarda, resepsiyon alanlarında ve halka açık mekanlarda da hijyenik bir yüzey malzemesi olarak sıkça tercih edilmektedir. 35 yıl önce geliştirilen orijinal sert yüzey malzemesidir. Evleri için estetik ve dayanıklı malzemeler arayan tüketiciler ile uygulamalarına değer katmayı hedefleyen mimarlar, iç mimarlar ve müteahhitler için tasarlanmış olan Dominox®, üstün tasarım esnekliği, yaratıcı renk ve desenler, yarı saydamlık, dayanıklılık, yenilenebilirlik, hijyen, leke tutmama, temizlik & bakım kolaylığı gibi özellikleri birarada sunmaktadır.

Mutfaklar ve Banyolar  Solid Surface ile Renkleniyor..
Dünyanın en büyük paslanmaz çelik, granit ve sentetik eviye üreticisi evlerinize geliyor… Mutfak tezgâhlarında, evye ve mutfak malzemelerinde sektörünün en iyi isimlerinden olan Dominox, estetik renk ve doku özelliklerinde, kaliteli ve yaratıcı, yıllara dayanıklı tasarımlarıyla size özel çözümler sunuyor.

Neden Dominox Tezgah?
Mutfak tezgahları gözeneksiz yüzey malzemesi olup , mutfak tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir. Dominox markasının yoğun kullanım alanları içerisinde mutfak tezgahlarıda vardır. Dominox akrilik tezgahlarının en büyük özelliği gıda sertifikasının olmasıdır , mutfak tezgahlarında tercih edilme sebebi ise Dominox markanın hijyenikliğinden kaynaklanmaktadır.
Geniş üretim yelpazesi ile her mekana özel tasarımlar hazırlayan Dominox, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile birbirine tamamen uyumlu, kolay monte edilen ve temizlenen, mekana şıklık katan ürünler üretmektedir.
Yenilenebilir olmasi ; Darbe , yanık ,çatlak gibi sorunlarda hemen düzeltilebilir olması.
Ek yerlerinin Belli olmamasi; Markanın en büyük özelliğinden biride ek yerlerinin belli olmamasi bu özelliği ile hijyenliğini sağlamaktadır.
Kendinden evye: Mutfak tezgahlarında isterseniz evyeniz kendi renginden olup hem hijyenlik hemde görsel avantaj sağlamaktadır.

 

About the author
Leave Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formSubmit