Franke Nedir?

Franke Kişisel ve profesyonel tüm kullanım alanlarındaki yüzeyler, akriliğin tasarım ile birleştiği tüm mekanlar, Franke Solid Surface imzası ve şimdi 54 renk seçeneği ile tasarıma dönüşüyor. Solid Surface, esnekliği, ergonomisi dayanıklılığı ve ışıltısı ile bütünlestiği tüm alanlarda dikkat çeken tasarımlar sunuyor. Süpürgelik ve duvar panellerinde ek yeri göstermeyen birleşim yapılabilmesi sayesinde kir ve leke oluşumuna izin vermeyen hijyenik Solid Surface, form alabilen yapısı sayesinde özel tasarımların gerçekleşmesine de imkan tanıyor. Franke’nin kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere sunulan Solid Surface doğal görünümü ile mutfak, banyo, ofis, sağlık kuruluşları, otel, kafe ve restoran gibi pek çok profesyonel ya da dekor gerektiren alanda, birbirinden farklı 54 renk seçeneği ile hayalinizdeki tasarımı dekorasyon gerektiren tüm alanlara yansıtıyor. Yaşam alanının başrol oyuncusu haline gelmesiyle farklılaşan Mutfak ve Banyo tasarımlarına uyum sağlayan solid surface tezgahlar şimdi Franke imzası ile geliyor.

Franke Solid Surface’in ısıtılarak şekil alan malzemesi ve zengin renk çeşitliliği sayesinde her tarzın ihtiyacı karşılanabiliyor. Akriliğin doğal malzemeler ile birleşerek oluşturulması sayesinde üretilen Solid Surface, esnekliği, ergonomisi, dayanıklılığı ve ışıltısı ile karakterinizi evinize yansıtıyor. Süpürgelik ve duvar panellerinde ek yerini göstermeden birleştirilmesine imkan sağlayan yapısı sayesinde kir ve leke oluşmasına izin vermez. Lekelere ve çizilmeye karşı dayanıklığı ile bakımı çok kolaydır. Her mutfak ya da banyo için ayrıca ölçü alınıp, tek tek ele alınarak hazırlanan Solid Surface tezgahlar, bulunduğu yerde dikkatleri üzerine çekiyor. Franke’nin kusursuz hizmet anlayışı ile sizlere sunulan Solid Surface, kolay temizlenebilen yapısı ve doğal görünümü ile mutfak ve banyo yüzeyleriniz için vazgeçilmezdir.

aaa

DAYANIKLI
Franke, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar. Yenilenebilirliği sayesinde oluşan küçük çizikler süngerle ovalanarak giderilebilir.

asdfafs

HİJYENİK
Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ve kolay bakımı ile Franke Solid Surface sadece mutfaklarınız için değil, banyolarınız içinde ideal malzemedir.

asdfafs

EK YERİ GÖSTERMEZ
Franke Solid Surface, esnek ve ek yeri göstermeyen yapısı ile kolay işlenebilen bir malzemedir. Bir kaç farklı levhadan ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir ve bulunduğu yerin havasını değiştirir.

afsfasfas

FARKLI RENKLER
Franke Solid Surface, farklı tarzlara hitap eden 54 renk seçeneği ile sizlerle. Franke’nin ürünleri tek başına kullanılabileceği gibi, beğendiğiniz başka bir renk ile de kombinlenebilir.

fasfas

TEMİZLENMESİ KOLAY
Islak bez yardımı ile temizleyiciler kullanılarak silinmesi Franke Solid Surface’in ilk günkü parlaklığını korumasına yardımcı olur.

afaf

KİŞİYE ÖZEL
Mutfak ve banyo dolaplarınız takıldıktan sonra yerinde, lazer sistem ile ölçü alınıp, ısı ile şekillenerek; Franke Solid Surface tezgahınız, istediğiniz renk, tasarım ve modelde tamamıyla size özel hazırlanacaktır.

afsfa

FRANKE KALİTESİ
Online sipariş sisteminden, lazer ile ölçü alımına, CNC ile kusursuz kesimden, montaj ustalarının bilgi ve becerisine kadar tezgahlarınızın mutfağınıza ulaşmasındaki tüm süreç Franke kusursuzluğunda sizlere ulaşıyor.

sfasfa

GARANTİ
Franke Solid Surface, üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları bu kapsam dahiline girmez..