Biz Kimiz?

Yılların tecrübesini ve yaratıcılığını bir araya getiren, yaşam alanlarınıza konforu ve güveni aşılayan firmamız; özellikle mutfak ve banyolarda, teknelerde, otel, hastane, laboratuvar ve alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, gıda sektöründe yani kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen akrilik uygulamalarını başarıyla yapmaktadır.

Ürettiğimiz projelerde iş disiplinimizi koruyarak sizlere en kısa sürede kusursuz ürün teslim etme prensibi ile hareket ederiz. Her mekâna özel çözümlerle en zor alanları bile estetik özelliklere büründürerek üstün performanslı ve dayanıklı malzeme ile şekillendiririz.
Dünya standartlarında üretim yapımız ve çağdaş kadromuzla her geçen gün kendimizi geliştirerek üretim kapasitemizi artırır, sektörün gelişimine katkıda bulunuruz. Satış, tasarım, üretim, teslim ve teslim sonrası destek süreçlerimizi uzman ekibimiz ile sorunsuzca yöneterek daima memnuniyetinizi sağlamaktayız. Sizleri de ailemizin bir üyesi olarak görmekten mutluluk duyarız.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

 1. Mutfak Tezgahları

 2. Banyo Tezgahları

 3. İç ve Dış Mekan Yer Döşemeleri

 4. Dış Cephe Kaplamaları (Ankrajlı)

 5. Duvar Kaplaması

 6. Basamaklar

 7. Bankolar

 8. VİZYONUMUZ
  Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, çalışanlarına güvenli ve mutlu ortamlar hazırlayan, sektörel rekabeti artırma gücüne sahip öncü firmalar arasında olmak.

  MİSYONUMUZ
  Kalitemizden ödün vermeyerek ve teknolojiyi etkin bir şekilde takip ederek sürekli firmamızı ve üretim kapasitemizi geliştirmek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini daima ilk sırada tutmaktır.

  Uygulama Yaptıgımız Markalar
  Corian
  Franke
  Samsung
  Hanex
  Dominox
  Montelli